SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Orjinal Kaliteli Ürün Avantajlı Fiyat
Sepetim 0,00 TL
Gizlilik Sözleşmesi

Üyelerimizin-Müşterilerimiz Alsamalsam.com sitemize (" Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin  mahiyetine göre Safir Kontör İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.  ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Safir Kontör İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından görülmez ve kaydedilmez).
   
 • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
   
 • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Safir Kontör İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.  ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Safir Kontör İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.  ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
   
 • Alsamalsam.com üyeliğinden ayrılmak için alsamalsam.com'un gönderdiği tüm e-postalarda yer alan "üyelikten ayrıl" linkini kullanabilirsiniz.
 •  
 • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Safir Kontör İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.  sorumlu değildir.
   
 • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Safir Kontör İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.  ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Safir Kontör İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. 'ye aittir.
   
 • Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürünsöz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi kozmetik vs ürünler ambalajından çıkarıldığında Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz; bunun gibi çanta iadelerinde ürün üzerindeki ambalaj etiketi çıkarıldığı, yırtıldığı veya hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz.
   

Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0850 304 44 48 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan,info@alsamalsam.com eposta adresinden veya www.alsamalsam.com/iletişim adresinden Safir Kontör İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.  'ye danışabilirsiniz.

Adres : Güzelce Mah. Yogurthane Cad. No:9 
Safir Kontör İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu